Na ogół nie tworzę żadnych TBR'ów, nie narzucam sobie książek które chciałabym przeczytać w najbliższym czasie, ponieważ moje wybory zawsze są spontaniczne. Proces wyboru książki do przeczytania przebiega mniej więcej w ten sposób - Podchodzę do regału, przesuwam wzrok po grzbietach i intuicyjnie wybieram którąś pozycję. Jednakże ostatnio zauważyłam, że znacznie częściej sięgam po inne gatunki niż ten, od którego zaczęłam swoją przygodę z czytaniem. Horror w literaturze to mój ulubiony gatunek, którym cieszyłam się w zasadzie od dzieciństwa. Im dalej w czasie tym te książki były bardziej złożone i bardziej mroczne... Chciałabym wrócić tam gdzie zrodziło się moje upodobanie do czytania. Dlatego wybrałam z półki kilka pozycji, które mam nadzieję "pochłonąć" w najbliższym czasie. Na liście umieściłam również pozycje, które mam zamiar zakupić i dołączyć do kolekcji. Pierwszą książką będzie "Strażak" autorstwa Joe Hill'a . Kraj zostaje opanowany przez dziwaczną c...